advertise

نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی

نرم افزارهای بسیاری برای انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل با ویژگی‌های متنوع در بازار موجود است. در ادامه چند نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی معرفی شده است. همچنین مسترکم در مقاله آموزش نصب برنامه دوربین مداربسته روی گوشی ، به توضیح کامل چگونگی نصب نرم افزار دوربین مداربسته روی گوشی پرداخته است.
با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا بهترین نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی را به شما معرفی کنیم.

نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی | مسترکم

اپلیکیشن نصب دوربین مداربسته روی گوشی | مسترکم

Security Eye | نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی

یک نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی حرفه ای و رایگان است. با این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی ‌می‌توان از یک زمان‌بندی مشخص برای شروع ضبط ویدیو یا تصاویر استفاده کرد. تصاویر در این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی با فرمت jpeg و بصورت فشرده ذخیره می‌شوند. این نرم افزار هیچ محدودیتی برای نمایش یا ضبط ویدیو و تصاویر ندارد. برای عملکرد بهتر به ۱ گیگابایت رم و ۲ گیگ فضایHHD نیاز دارد.
این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی خدمات ارسال هشدار پیامک و ایمیل را به کاربران ارائه ‌می‌دهد و ‌می‌تواند یک هشدار ایمیل با تصاویر پیوست شده برای کاربر ارسال کند. همچنین به کاربر این امکان را می‌دهد تا ضبط ویدئو و ردیابی حرکت را برای زمان‌ها و تاریخ‌های مشخصی از روز برنامه ریزی کند.

Net cam studio | نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی

نسخه رایگان این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی ، انتقال تصویر دوربین مداربسته از دو دوربین به طور همزمان پشتیبانی ‌می‌کند البته برای ضبط و نمایش تصاویر و ویدیوها به آنها واترمارک اضافه ‌می‌کند. با خرید نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی تا دو سال لایسنس آن معتبر بوده و حداکثر از ۶۴ دوربین با تصاویر و ویدیو‌های بدون واترمارک پشتیبانی ‌می‌کند.
این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی با انواع برندهای دوربین سازگار است و با بروزرسانی‌های متعدد اکثر مشکلات سیستم را برطرف ‌می‌نماید. دستورات Dropbox، Slack، Google Drive را می توان با استفاده از این ابزار دریافت یا ارسال کرد. در این نرم افزار برای محافظت از سیستم در برابر دسترسی غیر مجاز ‌می‌توان از گزینه brute force استفاده کرد.

یک نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی | مسترکم

یک اپلیکیشن نصب دوربین مداربسته روی گوشی | مسترکم

Xeoma | نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی

برای کاربران رایگان اکثر ویژگی‌های آن قفل شده است. نسخه پولی این نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته دارای ویژگی‌های زیادی است مانند ارسال پیامک، بروزرسانی و کنترل اشکالات سیستم و … . یادگیری نحوه استفاده از سیستم بیش از حد طول میکشد ولی این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی این امکان را به کاربر ‌می‌دهد که از هشت دوربین برای ضبط استفاده کند و با بیشتر دوربین‌های موجود در بازار سازگار است.
نسخه رایگان این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی امکان ضبط ویدیو و صدا، آشکارسازی و تشخیص چهره، تشخیص اشیا و رنگ، ردیابی جمعیت و تشخیص خودکار پلاک را به کاربران ‌می‌دهد.

iVideon | نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی

از ویژگی‌های این نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی ، قابلیت تشخیص چهره است اما بسیار دقیق نیست.
امکان مشاهده فیلم ضبط شده را بر روی دسکتاپ یا موبایل به کاربران ‌می‌دهد. از سیستم عامل‌های Mac ، Linuxهم پشتیبانی ‌می‌کند. رابط کاربری آن بسیار خوب طراحی شده و یادگیری نحوه استفاده از نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی زمان زیادی نمی‌برد. این نرم افزار همه دوربین‌های مانیتورینگ را کنترل ‌می‌کند و در صورت آفلاین شدن فورا به کاربر اطلاع ‌می‌دهد.
در نرم افزارiVideon ویدیوهای کاربر به صورت محلی و در فضای ابری ذخیره می‌شوند و برای سیستم‌هایی با دوربین‌های متعدد و اتصال داده ضعیف مناسب است.

اپ نصب دوربین مداربسته روی گوشی | مسترکم

اهمیت نصب دوربین مداربسته روی گوشی

حضور مداوم در محل کار یا زندگی همیشه مقدور نیست. همچنین در محیط کار نظارت بر تک تک واحدها به طور همزمان و بدون دوربین مداربسته ممکن نیست. وجود نرم افزار نصب دوربین مداربسته روی گوشی از بسیاری از سرقت ها جلوگیری کرده و همچنین می تواند باعث حفظ نظم و عملکرد کارکنان در محیط های کاری شود.
اگر بخواهید می توانید سیستم های هشدار دهنده بر روی موبایل را فعال کنید تا در صورت مشاهده مورد مشکوک به فرد هشدار دهد. جالب است بدانید این سیستم موجب افزایش بهره وری کارکنان در ادارات، سازمان ها و شرکت ها است. برای افرادی که حیوان خانگی در منزل نگه داری می کند با نصب دوربین مدار بسته ارزان  همچون دوربین مداربسته ارزان بیسیم ، و یا دوربین مداربسته خانگی ارزان و غیره بر روی تلفن همراه از راه دور می توانید آن را کنترل و نظارت کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.